Forum IRMOS
Natura - Wersja do druku

+- Forum IRMOS (http://www.forum.irmos.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-10.html)
+--- Dział: O wszystkim (/forum-11.html)
+--- Wątek: Natura (/thread-13.html)



Natura - Żmijka - 04-11-2013 08:59 PM

Jako że jestem pasjonatką natury i zdrowego,ekologicznego stylu życia, to mam pytanie: czy ktoś z was również stara się żyć w zgodzie z naturą? Próbujecie stosować na co dzień jakieś tajniki pochodzące z medycyny naturalnej ?


RE: Natura - Grzesznica - 04-15-2013 09:26 AM

Ja zbyt naturalna nie jestem, chociaż przyznaje,że gdy idę do sklepu to staram się kupować na przykład warzywa od rolników. Wydaje mi się,że są zdrowsze. Ale nie tykam się raczej medycyny naturalnej.


RE: Natura - Plusz - 04-21-2013 04:38 PM

Niespecjalnie, tak jak koleżanka wyżej warzywa staram się kupować od rolników, ale tak poza tym to nie Oczko


RE: Natura - Grzesznica - 04-21-2013 06:41 PM

Wydaje mi sie,że bycie eko jest w modzie.Więc jak ktoś chce być na czasie to będzie starał się życ zgodnie z tą ideologią Oczko


RE: Natura - Alexis44 - 04-22-2013 05:44 PM

Znajoma mnie ostatnio tym zainteresowała i poczytałem trochę na ten temat, podoba mi się taka idea, chyba zacznę się w to zagłębiać Uśmiech


RE: Natura - logistyk - 04-25-2013 04:55 PM

Życie z natura. Jaki to wzniosły termin. Po prostu, ludzie, jedzcie i pijcie w miarę normalnie. I nie krzywdźcie innych. Ot co. Duży uśmiech


RE: Natura - Dalia - 04-29-2013 05:41 PM

Niestety, nie jestem eko. Staram sie jesc zdrowo i zaopatrywac sie w zywnosc z dobrych zrodel, ale niestety nic poza tym nie robię. Uśmiech