Forum IRMOS
Rynek nieruchomości - Wersja do druku

+- Forum IRMOS (http://www.forum.irmos.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-10.html)
+--- Dział: O wszystkim (/forum-11.html)
+--- Wątek: Rynek nieruchomości (/thread-11.html)



Rynek nieruchomości - Żmijka - 04-11-2013 08:55 PM

Z tego co czytam w internecie to odnotowuje się tendencje spadkową odnośnie ceny za metr kwadratowy. Czy sądzicie,że faktycznie tak jest i ta obniżka podyktowana jest nadwyżką nowych mieszkań nad ilością osób zainteresowanych kupnem? Czy to może zwykłe chwyt deweloperów,mający przyciągnąć większą ilość chętnych?
Warto obecnie inwestować w nieruchomości?


RE: Rynek nieruchomości - Grzesznica - 04-15-2013 09:30 AM

Wydaje mi się,że faktycznie ceny nieruchomości spadają, bo nowych bloków powstaje mnóstwo al ludziom pieniędzy nie przybywa. Ale czy warto inwestować- nie wiem. W sumie ludzie jak będą chcieli to kupią nowe mieszkanie a nie używane.


RE: Rynek nieruchomości - Plusz - 04-21-2013 03:49 PM

Rynek nieruchomości jest bardzo podatny na kryzys, od kilku lat wszystko stoi z powodu właśnie kryzysu ... myślę że wraz z nadejściem hossy sytuacja się odmieni i znowu będzie można na nim dużo zarabiać.


RE: Rynek nieruchomości - Grzesznica - 04-21-2013 06:49 PM

Z tym zarobkiem to różnie bywa. W końcu co raz widać nową budowę apartamentowców,a ludzi wcale nie przybywa.


RE: Rynek nieruchomości - Żmijka - 04-21-2013 07:11 PM

Właśnie nie chciałabym się nadziać na minę. Bo mam wrażenie,że ludzie coraz mniej chętnie wybierają się do dewelopera po mieszkanie.


RE: Rynek nieruchomości - Dalia - 04-29-2013 05:30 PM

Coś w tym jest - w moim mieście ciągle powstają nowe bloki i ceny są nieco niższe. Ale ja na razie i tak nie planuję zakupu mieszkania. Oczko