Forum IRMOS
Książka - Wersja do druku

+- Forum IRMOS (http://www.forum.irmos.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-10.html)
+--- Dział: O wszystkim (/forum-11.html)
+--- Wątek: Książka (/thread-10.html)



Książka - Żmijka - 04-11-2013 08:53 PM

Tradycyjna-papierowa czy może ebook na komputerze lub czytniku? Czytacie jeszcze książki,czy w dobie powszechnego zabieganie nie znajdujecie czasu na chwilę relaksu i dobrą powieść?


RE: Książka - Plusz - 04-21-2013 03:37 PM

Czytam tylko papierowe Oczko jakoś nie mam potrzeby zainwestowania w czytnik ebooków. Standardowe książki dobrze mi służą.


RE: Książka - Grzesznica - 04-21-2013 06:54 PM

A ja właśnie od niedawna korzystam z czytnika książek i jestem bardzo mile zaskoczona. Można mieć go wszędzie ze sobą i w zasadzie wygodniej jest gdy się czyta w autobusie czy pociągu.


RE: Książka - Alexis44 - 04-22-2013 05:43 PM

Ja niedawno zainwestowałem w czytnik i powoli się do niego przekonuje, przede wszystkim jest lżejszy i poręczniejszy, książka to zawsze ciężar w plecaku Oczko


RE: Książka - Wróbel - 04-25-2013 05:10 PM

Ja lubię sobie poczytać Paulo Coelho, ale przekartkowując go. Nie żadne tam scrollowanie. ;p


RE: Książka - logistyk - 04-25-2013 05:11 PM

Zrezygnowałem z tradycyjnych ksiazek na rzecz czytnikow ksiazek ostatnio. Sprawdza się to cacko całkiem dobrze. I się rogi nie zaginają. Uśmiech


RE: Książka - Dalia - 04-29-2013 05:34 PM

Co prawda treść jest najważniejsza, ale mimo to wolę tradycyjne papierowe książki. Mam nadzieję, że prawdziwe książki nigdy nie znikną. Uśmiech Jestem tradycjonalistką.Uśmiech